Novinky

Jsme partnerem MALL.CZ

Rozhodli jsme se navázat spolupráci s největší e-commerce skupinou ve střední a východní Evropě - nyní nás najdete i na MALL.CZ

Odesíláme i přes Zásilkovnu

Zvolte si pohodlnou dopravu do Vaší nejbližší pobočky Zásilkovny jen za 59 Kč.

Ještě nemáte nic v košíku? Prohlédněte si naše vzdělávací hračky nebo experimentální stavebnice Voltík.

 

Novinka - KRTEČKOVA ŠKOLIČKA

Vyzkoušejte naši novou elektronickou vzdělávací hru s úžasnými kresbami s Krtečkem.

Pro děti od 4 let. Obsahuje 16 listů s mnoha obrázky, mezi nimiž děti hledají souvislosti. Správnost odpovědi signalizuje elektronický zkoušecí obvod rozsvícením zeleného světýlka. Hra učí děti všímat si vztahů a logických souvislostí mezi obrázky, porovnávat je a správně je k sobě přiřazovat. Hra je pokračováním oblíbené Školičky, kterou již řadu let vyrábíme.

Objednat můžete ZDE.

 

Doživotní záruka na stavebnice VOLTÍK

Experimentujte a s výměnou poškozených součástek si nedělejte starosti.

Na elektronické experimentální stavebnice VOLTÍK 1, VOLTÍK 2 a VOLTÍK 3 poskytujeme doživotní záruku ZDARMA.

Elektronické stavebnice VOLTÍK jsou svou povahou určeny k experimentování s elektronickými obvody. Pokud jsou obvody zapojeny ve stavebnici podle příručky, nemůže dojít k poškození součástek, které stavebnice obsahuje. Nicméně s omyly v zapojeních, případně s "obětmi na oltář poznání" a tedy i s poškozením součástek, se počítá.

Přestože se podle všeobecných záručních podmínek jedná o opravy závad způsobených spotřebitelem, provádíme tyto opravy již několik let ve vlastní režii, tedy zdarma, v zájmu celkové spokojenosti zákazníků.
Zavazujeme se tedy vyměnit Vám ve Vaší stavebnici VOLTÍK jakoukoliv elektronickou součástku zdarma, bez ohledu na dvouletou záruční lhůtu.

Stavebnici jednoduše pošlete s popisem závady na adresu provozovny a my Vám ji obratem zašleme zdarma opravenou a otestovanou zpět.

Ivan Svoboda
Balbínova 180/8
Ostrava - Petřkovice
725 29

4 položek celkem
Zpět do obchodu