O nás

Vítejte u výhradně českého výrobce hraček, jste přímo u zdroje!

Již více než 20 let vymýšlíme a vyrábíme pro vás a vaše zvídavé děti elektronické vzdělávací hračky, experimentální stavebnice a netradiční hry pro radost i poučení.

Budeme velmi rádi, když se k nám budete spokojeni vracet a umožníte nám tak i nadále tvořit pro vaše děti hračky rozvíjející jejich kreativitu, znalosti a dovednosti.

DOŽIVOTNÍ záruka

Experimentujte a s výměnou poškozených součástek si nedělejte starosti.

Na elektronické experimentální stavebnice VOLTÍK 1, VOLTÍK 2 a VOLTÍK 3 poskytujeme doživotní záruku.

Elektronické stavebnice VOLTÍK jsou svou povahou určeny k experimentování s elektronickými obvody. Pokud jsou obvody zapojeny ve stavebnici podle příručky, nemůže dojít k poškození součástek, které stavebnice obsahuje. Nicméně s omyly v zapojeních, případně s "obětmi na oltář poznání" a tedy i s poškozením součástek, se počítá. Přestože se podle všeobecných záručních podmínek jedná o opravy závad způsobených spotřebitelem, provádíme tyto opravy již několik let ve vlastní režii, tedy zdarma, v zájmu celkové spokojenosti zákazníků.

Zavazujeme se vyměnit Vám ve Vaší stavebnici VOLTÍK jakoukoliv elektronickou součástku zdarma, bez ohledu na dvouletou záruční lhůtu.

Stavebnici jednoduše pošlete s popisem závady na adresu provozovny viz níže a my Vám ji obratem zašleme zdarma opravenou a otestovanou zpět.

Ing. Ivan Svoboda

Balbínova 180/8

725 29 Ostrava - Petřkovice