O nás

Vítejte u výhradně českého výrobce hraček, jste přímo u zdroje!

Již více než 27 let vymýšlíme a vyrábíme pro vás a vaše zvídavé děti elektronické vzdělávací hračky, experimentální stavebnice a netradiční hry pro radost i poučení.

Budeme velmi rádi, když se k nám budete spokojeni vracet a umožníte nám tak i nadále tvořit pro vaše děti hračky rozvíjející jejich kreativitu, znalosti a dovednosti.

 

Děkujeme za vaši přízeň,

Ivan Svoboda

 


DOŽIVOTNÍ záruka

Experimentujte a s výměnou poškozených součástek si nedělejte starosti!

Na elektronické experimentální stavebnice VOLTÍK 1, VOLTÍK 2 a VOLTÍK 3 poskytujeme doživotní záruku ZDARMA.

  • Elektronické stavebnice VOLTÍK jsou svou povahou určeny k experimentování s elektronickými obvody. Pokud jsou obvody zapojeny ve stavebnici podle příručky, nemůže dojít k poškození součástek, které stavebnice obsahuje. Nicméně s omyly v zapojeních, případně s "obětmi na oltář poznání" a tedy i s poškozením součástek, se počítá.
  • Přestože se podle všeobecných záručních podmínek jedná o opravy závad způsobených spotřebitelem, provádíme tyto opravy již několik let ve vlastní režii, tedy zdarma, v zájmu celkové spokojenosti zákazníků.
    Zavazujeme se tedy vyměnit Vám ve Vaší stavebnici VOLTÍK jakoukoliv elektronickou součástku zdarma, bez ohledu na dvouletou záruční lhůtu.

Stavebnici jednoduše pošlete s popisem závady na adresu provozovny:

Ivan Svoboda
Balbínova 180/8
Ostrava - Petřkovice
725 29

...a my Vám ji obratem zašleme zdarma opravenou a otestovanou zpět!

 

Zpět do obchodu